לשליחת פרטים:

דלתות הזזה בצפון

אחד הטרנדים שהולכים ותופסים תאוצה בתחום עיצוב הבית, הוא דלתות ההזזה. עבור אלו המחפשים לרכוש דלתות הזזה בצפון הארץ, האפשרויות מסתבר – רבות מכפי שחשבו, וכמובן ההמלצה הטובה ביותר היא לרכוש את הדלתות החדשות מחברה המתמחה בהן. זאת מהסיבה שבעבר הלא רחוק, הדלתות הללו היוו מקור לאכזב לבעליהן; הן היו חורקות, משאירות סימני גרירה, ובמקרים מסוימים היו אף מתנתקות מהמסילה שלהן. למזלנו, הטכנולוגיה המתקדמת אפשרה ייצור דלתות הזזה מתקדמות ויעילות.

כל היתרונות של דלתות הזזה בצפון

מדובר בפתרון אלגנטי כשמדובר בהפרדה בין חללים, שכן דלתות הזזה בצפון ובעצם בכל מקום אחר, מיוצרות כך שהן לא רק מעוצבות, אלא גם מועילות ויעילות לעיצוב שאר החלל בו הן מוצבות. בנוסף לכך, הן ימנעו תאונות כמו אדם שנתקל בדלת שנפתחת לכיוונו מצד בן בית אחר, ואף יוצרות תחושה של 'חלל אחד' בין כל החללים אותם היא מפרידה. ישנם מספר יתרונות נוספים לדלתות אלו, שכדאי להכיר:

  • לא טורקים את הדלתות בבית הזה! – לדלתות הזזה מוניטין די שלילי, בעיקר בשל החריקות כשסוגרים ופותחים אותן. המנגנון כיום הוא שקט הרבה יותר, ואין צורך לסבול עוד את הרעשים!
  • חוסכים במקום – בשונה מדלתות רגילות הנפתחות לתוך חלל הבית וגוזלות שטח רצפה נרחב, דלתות ההזזה נעלמות בתוך הקיר, מה שבעצם יוצר שטח נוסף שניתן לנצל לעיצוב החלל.
  • נגישות יתר – דלתות רגילות, כשהן פתוחות, עלולות להוות מכשול לבעלי מוגבלויות המסתייעים בכיסא גלגלים על מנת להתנייד. דלתות הזזה פוערות פתח רחב יותר בקיר, וכך מתאפשר לבעל המוגבלות לעבור בנוחות.

מזיזים אתכם לעתיד יעיל יותר!

דלת 4 יו הינה חברה המתמחה בשוק הדלתות בצפון זה זמן רב. אנו מזמינים אתכם לשדרג את ביתכם או את בית העסק, ולהיחשף לעולם חדש של עיצוב מתקדם ויוצא מהכלל. בואו לבחור את הדלתות שלכם מבין המגוון הרחב שלנו בדלת 4 יו!

עוד בנושא:

דלתות כניסה לבית פרטי

דלתות הכניסה הן חלק בלתי נפרד מחיינו, נוכל למצוא אותן בכל מקום; במשרדים, בחדרים, וכמובן דלתות כניסה לבית פרטי או...

דלתות כניסה מעוצבות בצפון

המודעות לעיצוב הבית תפסה תאוצה לאחרונה, עד כדי כך שכיום לא קיים אדם שלא מכיר לדוגמא, בחוקי הפאנג שוואי לעיצוב...

תקרה נמתחת

יש משהו נורא משעמם בתקרות, נכון? בכל מקום הן נראות אותו דבר – גבוהות או נמוכות, ובדרך כלל לבנות וריקות....

דלתות פולימר

אם עדיין לא שמעתם על המילה האחרונה בתחום הדלתות, הגעתם למקום הנכון! לא משנה אם מדובר במעבר דירה, או שיפוץ...
קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט