לשליחת פרטים:

דלתות הזזה פנים

אחד הפתרונות האלגנטיים ביותר לעיצוב מקורי של הבית, הוא שילוב של דלתות הזזה פנים להפרדה בין חללי הבית. דלתות אלו יעילות במיוחד שכן הן לא רק פריט דקורטיבי נפלא, הן גם חסכניות – במקום, בעיקר. נכון שבעבר היה מדובר במקור לאכזבה (מי מאיתנו לא מכיר את רעש החריקות בעת פתיחת או סגירת הדלת, או את כל הפעמים שהדלת התנתקה מהמסילה), אבל כיום – בדומה לטרנדים כושלים אחרים מהעבר – דלתות הזזה פורצות בחזרה לחיינו.

למה דלתות הזזה פנים הן עדיפות על דלתות רגילות?

  • דלתות הזזה פנים לנגישות רבה יותר – בניגוד לדלתות הכנף (הדלתות הרגילות המוכרות) הנפתחות אל תוך החלל עצמו וגוזלות שטח רצפה שניתן לנצל אותו לעיצוב, דלתות ההזזה נעלמות לתוך הקיר עצמו, מה שקודם כל מאפשר פתח רחב יותר דרכו יוכל בעל מוגבלות הנעזר כיסא גלגלים לעבור בקלות, וכן נוצר יותר שטח רצפה.
  • תגידו להתראות לטריקת הדלתות בבית – אין דבר מרגיז יותר מלהתעורר בשבת בבוקר בגלל שאחד הילדים או בן\בת הזוג טרקו בטעות את אחת הדלתות בבית. עכשיו דמיינו לעצמכם את שבת בבוקר הקרובה; אתם מתעוררים.. מתי שבא לכם, ביקיצה טבעית, ולא בבהלה. בשקט ובשלווה. הטכנולוגיה המתקדמת אפשרה ליצרנים ליצור דלתות הזזה שהמנגנון שלהן אינו חורק, ואף חזק יותר על מנת למנוע התנתקות הדלת מהמסילה.

דלתות הזזה פנים מחירים מנצחים

אנו בדלת 4 יו מאמינים בחידושים ושדרוגים, ומסיבה זו אנו מציעים – לצד דלתות הכנף המתקדמות שלנו – קולקציה של דלתות הזזה שישתלבו נהדר בכל בית. אם ברצונכם לקבל ייעוץ והכוונה, צרו קשר עם דלת 4 יו דרך אתר האינטרנט שלנו, מספר הטלפון או פשוט בואו אלינו לכוס קפה! נשמח ללוות אתכם לקראת רכישת הדלת או הדלתות החדשות שלכם.

עוד בנושא:

דלתות פנים מעוצבות

דלתות הפנים בביתנו או בבית העסק שלנו הינן הרבה מעבר לפיסות עץ או מתכת שתפקידן להפריד בין החללים השונים בפנים...

תקרות מתוחות

ודאי לא חשבתם על כך, אבל התקרה שלכם היא בעצם פרמטר חשוב מאוד מהעיצוב הכולל של כל מרחב; משרד, בית...

תקרה מתוחה

כחלק מהמהפכה הטכנולוגית בעיצוב הפנים, החלו קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים לחפות את הקירות וכן את התקרות בעזרת חומרים פלסטיים מתקדמים,...

דלתות כניסה לבית פרטי

דלתות הכניסה הן חלק בלתי נפרד מחיינו, נוכל למצוא אותן בכל מקום; במשרדים, בחדרים, וכמובן דלתות כניסה לבית פרטי או...
קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט