לשליחת פרטים:

דלתות פנים פשוטות

המגמה בימינו היא ברורה; פאר והוד ואם אפשר להכניס את אלו גם לעיצוב הבית – מה טוב. העניין הוא שבכל זאת ישנם כאלו שאינם מחפשים את הזוהר והיוקרה בעיצוב הבית, ושבעצם הבינו שפשטות יכולה להיות מרשימה אפילו יותר מהפריטים היקרים ביותר בשוק. דלתות פנים פשוטות יוכלו בקלות להשתלב בעיצוב הקיים, ולהעניק לו יותר ממה שנדמה לכם.

דלתות פנים פשוטות למראה יוקרתי

יש משהו בעיצוב המינימליסטי והיוקרתי שפשוט לא ניתן לעמוד בפניו; הצבעים החלקים, הקו האחיד, כל אלו הופכים את החלל ל'מפואר' בדומה לחלל אחר העמוס בתמונות, רהיטים יקרים, ועוד. ומה עם הדלתות? ובכן, דלתות פנים פשוטות הן הרבה יותר ממה שאתם חושבים. כלומר, הפשטות שלהן מתבטאת בעיצוב, אך מה לגבי שאר הקריטריונים שאנו דורשים מהדלתות שלנו?

  • סוג הדלת – כיום ישנה אפשרות לבחור בין דלתות כנף – אלו הדלתות שכולנו מכירים, או דלתות הזזה. כשמדובר בעיצוב, הכל הולך!
  • טכנולוגיה – זו אינה פסחה גם על תחום הדלתות, וניתן לרכוש את דלתות הפנים כשהן עמידות בפני מים, משפרות את האקוסטיקה ומבודדות רעש, והיד עוד נטויה כך שכל אחד יוכל להתאים את הדלת שלו לצרכיו האישיים.
  • עיצוב – אנו מדברים על דלתות פשוטות, ואמנם אל לנו להזניח את העיצוב שלהן. עליהן להשלים את העיצוב הקיים בפנים הבית, ולא לשבור אותו. כשהפריטים בחלל משלימים זה את זה מבחינה עיצובית, נוצרת הרמוניה – וזה בדיוק מה שאתם רוצים.

Less is more

לא, זו ממש לא סיסמא נדושה, והיא אפילו נכונה כשמדובר בעולם העיצוב. אין צורך להתאמץ ו'לפוצץ' את הבית בפריטים יקרים ובעלי נוכחות על מנת לשדר עמידות, יוקרה ועוצמה. המומחים של דלת 4 יו מחכים לכם כדי להוכיח לכם, שלפעמים במינימליזם, העיצוב הנקי והפשטות – יש הרבה יותר.

עוד בנושא:

תקרה נמתחת

יש משהו נורא משעמם בתקרות, נכון? בכל מקום הן נראות אותו דבר – גבוהות או נמוכות, ובדרך כלל לבנות וריקות....

דלתות כניסה בצפון

כל אחד מאיתנו צריך לרענן ולחדש את עיצוב הבית מידי פעם, ולא משנה מהי הסיבה; דלת הכניסה שלנו התיישנה, נפגעה...

תקרה מתוחה

כחלק מהמהפכה הטכנולוגית בעיצוב הפנים, החלו קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים לחפות את הקירות וכן את התקרות בעזרת חומרים פלסטיים מתקדמים,...

דלתות כניסה לבית פרטי

דלתות הכניסה הן חלק בלתי נפרד מחיינו, נוכל למצוא אותן בכל מקום; במשרדים, בחדרים, וכמובן דלתות כניסה לבית פרטי או...
קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט