לשליחת פרטים:

תקרה נמתחת

יש משהו נורא משעמם בתקרות, נכון? בכל מקום הן נראות אותו דבר – גבוהות או נמוכות, ובדרך כלל לבנות וריקות. כיום, תקרה נמתחת הפכה פופולארית יותר ויותר, ומאפשרת לרבים לעצב מחדש את התקרה שלכם, ולהפוך אותה לפריט דקורטיבי לכל דבר המהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של החלל. אך במה מדובר בעצם?

תקרה נמתחת – מה זה בכלל?

תקרה נמתחת תהיה עשויה בדרך כלל מאריחי וויניל או בד, שיעניקו לה מראה אחיד, ישר ומעוצב. התקרה הנמתחת כשמה כן היא, תימתח לאורכו ולרוחבו של החלל, ולמעשה תהיה מונמכת מגובה התקרה הרגילה. ניתן לומר שהיא תוכל לשמש במטרה להסתיר פגמים שהצטברו על התקרה הישנה. על מנת לעשות סדר בבלגן, הנה עוד מספר נקודות שכדאי לדעת על התקרות הנמתחות:

  • תחזוקה – היופי בתקרה הנמתחת, היא העובדה שהיא תיראה במיטבה גם לאחר שנים רבות, ולא ייראו בה קילופי צבע או שינויים דרסטיים. אם אתם מתעקשים, ניתן להעביר עליה מטלית לחה על מנת לנקות אותה.
  • כמה זמן לוקח להתקין אותה? – בגדול, זה מאוד תלוי בגודל התקרה. אל תשכחו שעל מנת להתקין אותה, יש להתחשב גם בגופי התאורה שכבר קיימים על גבי התקרה הישנה, וליצור עבורם פתחים חדשים.
  • מה לגבי הרהיטים בחדר? – ובכן, אין צורך להוציא אותם מהחדר, אבל אם אתם בכל זאת דואגים תוכלו לכסות אותם על כל מקרה שלא יבוא.

תקרה חדשה בצ'יק צ'ק!

אם לא חשבתם על כך עד כה, אנחנו בטוחים שהצלחנו לגרום לכם לפחות להציץ לרגע בתקרה הקיימת שלכם, ולהיזכר בכל בתי המלון שביקרתם בהם. זוכרים את התקרות המפוארות והמרהיבות שלהם? עכשיו גם אתם יכולים! כל שעליכם לעשות זה רק ליצור קשר עם דלת 4 יו, ולבחור את העיצוב המרשים ביותר.

עוד בנושא:

דלתות כניסה בצפון

כל אחד מאיתנו צריך לרענן ולחדש את עיצוב הבית מידי פעם, ולא משנה מהי הסיבה; דלת הכניסה שלנו התיישנה, נפגעה...

תקרות מתוחות

ודאי לא חשבתם על כך, אבל התקרה שלכם היא בעצם פרמטר חשוב מאוד מהעיצוב הכולל של כל מרחב; משרד, בית...

דלתות פנים פשוטות

המגמה בימינו היא ברורה; פאר והוד ואם אפשר להכניס את אלו גם לעיצוב הבית – מה טוב. העניין הוא שבכל...

תקרה מתוחה

כחלק מהמהפכה הטכנולוגית בעיצוב הפנים, החלו קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים לחפות את הקירות וכן את התקרות בעזרת חומרים פלסטיים מתקדמים,...
קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט