לשליחת פרטים:

תקרות מתוחות

ודאי לא חשבתם על כך, אבל התקרה שלכם היא בעצם פרמטר חשוב מאוד מהעיצוב הכולל של כל מרחב; משרד, בית פרטי, אפילו קניון. תקרה המעוצבת בצורה נכונה תתרום לאווירה במרחב הכללי, ואפילו יותר מכך. תקרות מתוחות הן תוצר ישיר של הטכנולוגיה המתקדמת, וכבר מזמן לא מדובר רק בטרנד – אלא בצורך ממשי. התקרות המתוחות לא רק מעצבות את החלל, אלא גם מעניקות ללקוח ערך מוסף המתקשר באופן ישיר לתקרה המתוחה שבחר להתקין בביתו.

סוגים רבים של תקרות מתוחות

  • תקרות שקופות – תקרות יוקרתיות אלו בעלות מראה ייחודי הדומה לזכוכית, מה שיוצר עומק ואשליה של חלל פנים מרווח יותר. תקרות מתוחות אלו מבוקשות ביותר מכיוון שהן מתאימות לתנאי מזג האוויר בישראל, והן גם עמידות למים ומפגעים אחרים. מסיבה זו, יתאימו מאוד לחדרי אמבטיה ומטבחים.
  • תקרות מאט – אלו יקנו לחלל מראה קלאסי ונקי אך מאוד ביתי. תקרה זו דומה במראה לתקרה צבועה ישירה, כלומר התקרה הקלאסית שכולנו מכירים. תקרות אלו יהיו נפלאות להסוואת פגמים שנוצרו על גבי התקרה המקורית.
  • תקרות אקוסטיות – הטכנולוגיה לא פסחה גם על עולם התקרות, וכעת ניתן להתקין תקרות אקוסטיות המבודדות את רעשי הרקע בחלל, ומאפשרת שקט ושלווה, האזנה למוזיקה וצפייה בסרטים בלי 'אקו' ברקע, ועוד.
  • ועוד

אנחנו כאן כדי לייעץ!

אין צורך להסתבך, אנו בחברת דלת 4 יו נשמח לייעץ לכם לגבי התקרה המתאימה ביותר לחלל הספציפי אותו אתם מעוניינים לחדש. יחד, נבין בדיוק את הצרכים שלכם מהחלל המדובר, ובהתאמה – נבחר את התקרה המתאימה לכם ביותר. רוצים להרגיש שהחדר גדול יותר? מרגישים שהבית רועש מידי? אין שום בעיה, הגעתם למקום הנכון! צרו קשר עוד היום עם דלת 4 יו.

עוד בנושא:

דלתות הזזה פנים

אחד הפתרונות האלגנטיים ביותר לעיצוב מקורי של הבית, הוא שילוב של דלתות הזזה פנים להפרדה בין חללי הבית. דלתות אלו...

דלתות פולימר

אם עדיין לא שמעתם על המילה האחרונה בתחום הדלתות, הגעתם למקום הנכון! לא משנה אם מדובר במעבר דירה, או שיפוץ...

דלתות פנים פשוטות

המגמה בימינו היא ברורה; פאר והוד ואם אפשר להכניס את אלו גם לעיצוב הבית – מה טוב. העניין הוא שבכל...

תקרה נמתחת

יש משהו נורא משעמם בתקרות, נכון? בכל מקום הן נראות אותו דבר – גבוהות או נמוכות, ובדרך כלל לבנות וריקות....
קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט